Katılımcı Listesi TR

17 - 20 Nisan 2024 • TÜYAP

Stant RezervasyonuZiyaretçi Kaydı

Katılımcı Stant Etkinlikleri

Değerli Katılımcımız,

46. Yapı Fuarı – Turkey Build İstanbul 2024’e hoş geldiniz.

Katılımcılarımızın görünürlüklerini artırmaları, ziyaretçiler arasında marka bilinirliklerini güçlendirmeleri, ürün, hizmet ve destinasyonlarını tanıtmaları ve kültürel zenginliklerini yansıtabilmeleri adına fuar sırasında düzenledikleri etkinliklerini duyurmaları için destek vermekteyiz.

Ne tip etkinlikleri, hangi kurallar çerçevesinde düzenleyebileceğiniz konusunda sizleri bilgilendirmek istedik.
FİRMA STANDI ETKİNLİK TİPLERİ
Tanıtım Kokteyli
Basın Ağırlama
Şef Ağırlama
Influencer Ağırlama
Söyleşi
Hediye Çekilişi
Demo Uygulama
Ürün Tanıtımı
Bu tip aktiviteleri gerçekleştirmek için lütfen linkte yer alan ilgili formu eksiksiz doldurup EN GEÇ 5 Nisan 2024, Cuma gününe kadar formda yer alan kontak kişilere gönderiniz.

Bu tarihten sonra gelen içerikler dijital ve basılı mecralarımızda duyuru desteği için gerekli olan zamana uymayacağından değerlendirilemeyecektir.

Uyulması Zorunlu Kurallar
Katılımcı firmaların stantlarında düzenledikleri etkinliklerin kurallar çerçevesinde uygulanması zorunludur.
Fuar süresince Standınızda ya da Ana Fuaye Sahne’sinde düzenlemek istediğiniz özel aktiviteler ICA BUILD FUARCILIK Operasyon Ekibi onay çerçevesinde gerçekleştirilebilecektir.
Yapılacak tüm etkinlikler ve içeriği, organizatör “ICA Build Fuarcılık Operasyon” ve İş Sağlığı & Güvenliği kapsamında anlaşmalı “SAKA İSGM” firması tarafından onaya tabidir.
Yüksek sesli ve şov içerikli etkinliklerin stantlarda ve koridorlarda düzenlenmesi kesinlikle yasaktır.
Fuar alanında izin verilen maksimum ses seviyesi 80 dB’dir. Aksi durumlarda ICA Build Fuarcılık’ın müdahale etme yetkisi vardır.