16 - 19 Nisan 2025 • TÜYAP

Stant Rezervasyonu

VIP Alım Heyeti Programı

Türkiye ve Dünya`nın dört bir yanından gelen satın alma heyetleri ve Turkeybuild ziyaretçileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Ziyaretçi tabanımızda alıcılardan mimari tasarımcılara, toptan ve perakende satış yapanlardan yapı sektörü profesyonellerine kadar, işinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz herkes yer almaktadır.

64

Ülke

400+

Davetli Satın Almacı

6.116

Uluslararası Ziyaretçi

45. Yapı Fuarı Turkeybuild Istanbul Tanıtım Filmi45. Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul 60 Ülkeden 430 Satın Almacıyı Yerli Üreticiler İle Buluşturdu

Türkiye’ye yüksek döviz girdisi sağlayan ve her dönemde dinamizmini koruyan yapı sektörü, yerli ve yabancı tüm paydaşları ile bölgenin en güçlü iş birliği platformu 45. Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul Fuarı 26 - 29 Nisan tarihleri aralığında Tüyap’ta kapılarını açtı. Bu yıl da yeni ihracat kanalları oluşturmak için düzenlenen Alım Heyeti programı kapsamında Belçika, Avusturya, Azerbaycan, Kanada, Mısır, Almanya, İrlanda, Hollanda, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri gibi önemli ülkelerden 430 profesyonel alıcı, fuar katılımcıları ile bir araya geldi.

Katılımcı Görüşleri
İnşaat sektörünün teknolojilerini geliştirmek bağlamında Yapı Fuarı başarılı bulduğum bir fuar. Yapı Fuarı gibi uzmanlık fuarları herkesin birbirinden bir şeyler öğrenmesi ve doğru teknolojiye ulaşması açısından oldukça önemli.
Prof. Dr. Miktad KADIOĞLU İTÜ METEOROLOJİ VE AFET YÖNETİM ÜYESİ/span>
Yapı Fuarı aslında çok önemli bir amaca hizmet ediyor çünkü yapı sektörü çok geniş. Hem estetik hem de teknoloji anlamında çok fazla gelişme oluyor ve bu geniş alanda özellikle Mimarların ve dilerlerse kullanıcıların güncel durumlardan bilgi alabilmesi adına oldukça önemli.
Samim MAGRISO SANAMEKAN KURUCU ORTAĞI, CEO - MIMAR
Yapı Fuarı bizim için çok verimli geçti. Gelecek yıl da kesinlikle fuarda olacağız ve hatta kendisini sektörde kanıtlamış firmalara da fuara katılmalarını canı gönülden tavsiye ediyorum
Fatih ŞAHİN ELF ASANSÖR Yönetim Kurulu Başkanı

DESTEKÇİLERİMİZ