16 - 19 Nisan 2025 • TÜYAP

Stant Rezervasyonu

Yapı-Turkeybuild İstanbul Hakkında

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı; Yapı – Turkeybuild İstanbul fuar portföyü sayesinde 1978`den beri Türkiye genelinde dünya standartlarında uluslararası yapı, inşaat malzemeleri ve teknoloji etkinlikleri gerçekleştiriyor.


Dünyayı Türkiye’de misafir ediyor

Yapı - Turkeybuild İstanbul, Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT`den yapı sektörlerinin temsilcilerini bir araya getiriyor. En son ürün yeniliklerini tanıtma ve keşfetme fırsatı sunan etkinlikler, iş geliştirme platformları olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca fuar endüstri profesyonellerini desteklemek ve sektöre fayda sağlamak için zengin içerikli iş programlarına da ev sahipliği yapıyor.

Bölgesel gücü arttırmayı hedefleyen nitelikli fuar içeriği

İş Geliştirme Paltformu Etkinlikleri, Konuk Ülke, Konuk Bölge, Hedef Pazar projeleri, MasterClass Özel Fuar Turları, Yapı Tech Garage Start-Up Buluşmaları ve Altın Mıknatıs Stand Tasarım Ödülleri`ni kapsayan fuar içi etkinlikler inşaat ve yapı sektörünün kurumsal itibar araçları haline geldi. Fuar bu nitelikleriyle Türkiye`nin inşaat ve yapı sektöründe yükselen bir yıldız olmasına katkıda bulunuyor. Yapı Fuarı, yürüttüğü uluslararası işbirlikleriyle dünya genelindeki bilgi ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık ediyor.

DESTEKÇİLERİMİZ