Katılımcı Listesi TR

17 - 20 Nisan 2024 • TÜYAP

Stant RezervasyonuZiyaretçi Kaydı

Neden Katılmalısınız?

YAPI FUARI - TURKEYBUILD, her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.

143

Ülke

52.111

Ziyaretçi

7.400

Uluslararası Ziyaretçi

430

Davetli Satın Almacı
1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır.

45. Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul'u Katılımcılarımızdan Dinleyin


KATILIMCI YORUMLARI
İnşaat sektörünün teknolojilerini geliştirmek bağlamında Yapı Fuarı başarılı bulduğum bir fuar. Yapı Fuarı gibi uzmanlık fuarları herkesin birbirinden bir şeyler öğrenmesi ve doğru teknolojiye ulaşması açısından oldukça önemli.
Prof. Dr. Miktad KADIOĞLU İTÜ METEOROLOJİ VE AFET YÖNETİM ÜYESİ
Yapı Fuarı aslında çok önemli bir amaca hizmet ediyor çünkü yapı sektörü çok geniş. Hem estetik hem de teknoloji anlamında çok fazla gelişme oluyor ve bu geniş alanda özellikle Mimarların ve dilerlerse kullanıcıların güncel durumlardan bilgi alabilmesi adına oldukça önemli.
Samim MAGRISO SANAMEKAN KURUCU ORTAĞI, CEO - MIMAR
Yapı Fuarı bizim için çok verimli geçti. Gelecek yıl da kesinlikle fuarda olacağız ve hatta kendisini sektörde kanıtlamış firmalara da fuara katılmalarını canı gönülden tavsiye ediyorum.
Fatih ŞAHİN ELF ASANSÖR Yönetim Kurulu Başkanıİhracatınızı arttımak istiyorsanız faaliyet gösterdiğiniz sektöre tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

DESTEKÇİLERİMİZ