Katılımcı Listesi TR

17 - 20 Nisan 2024 • TÜYAP

Stant RezervasyonuZiyaretçi Kaydı

Katılımcı Görüşleri


Çeşit Mensucat
Yapı Fuarı sektörel anlamda çok geniş bir yelpazeyi oluşturuyor. Bu anlamda B2B fuar konseptinde hem katılımcı hem de ziyaretçilerin kısa zamanda efektif görüşmeler gerçekleştirmesi için çok uygun bir platform.
İnşaat ve diğer sektörler için de üretmiş olduğumuz güvenlik, restorasyon, koruma, kuş önleme filesi gibi ürünlerimizi tanıtmak için Yapı Fuarı’na katılıyoruz. Fuarda, inşaatlarda güvenlik amaçlı kullanılan EN 1263-1 sertifikalı 4mm kalınlığında 55mm göz açıklığında ürettiğimiz güvenlik ağımızı ve restorasyon için cephe kaplama ürünlerimizi sergileyeceğiz.

İpek Çelik
Çeşit Mensucat A.Ş/ İhracat Direktörü


Firmamız ağır çelik ve hafif çelik yapı alanlarında faaliyet göstermektedir. Markalarımızın bilinirliğini artırmak ve yeni iş bağlantıları kurmak için Yapı Fuarı’nda yerimizi aldık.
Yapı Fuarı ile hedef müşterilerimize (müteahhitler, mimarlar, mühendisler, sanayiciler, vb.) birinci elden ulaşmayı amaçlıyoruz.

Konusunda uzman firmalarla yüz yüze görüşmek ve ürünlerini deneyimleme imkanı bulmak için sektör profesyonellerinin fuarı ziyaret etmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Talat Fahri Gözaydın
İnşaat Mühendisi