16 - 19 Nisan 2025 • TÜYAP

Stant Rezervasyonu

Neden Ziyaret Etmelisiniz?

13

Ülke

547

Katılımcı

64

Ülke

400+

Davetli Satın Almacı

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul Türkiye`nin en köklü, en büyük ve en iyi yapı fuarıdır. Sadece Türkiye`den değil çevre bölgeden gelen alıcı, imalatçı, distribütörler için de önemli bir merkez görevi görmektedir.

Bu yıl 46`ncısı düzenlenen Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul`a katılan, Türkiye yapı sektörünün lider üretici, imalatçı ve dağıtım şirketleri, dinamik standlarında sizin gibi yeni iş ortaklarıyla tanışmaya hazırdır. Fuardaki başlıca ürün grupları arasında yalıtım, yapı kimyasalları, cephe ve çatı döşemeleri, yapı sistemleri, iç dekorasyon ürünleri, makine, nalburiye ve el aletleri, otomasyon ve akıllı ev ürünleri ile yapı, inşaat, mimari ve mühendislik sektörlerinde kullanılan diğer her şey sayılabilir. Tüm bunların yanı sıra önemli konuşmacıları, göz alıcı teşhirleri ve eğitim seminerlerini de unutmamak gerekir.

Bu özellikleriyle Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, tüm yıl boyunca işinizle ilgili olarak katılacağınız ideal bir etkinliktir.

45. Yapı Fuarı Turkeybuild Istanbul Tanıtım Filmi


KATILIMCI YORUMLARI
Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük organizasyonlarından biri olan Yapı Fuarı, bugün uluslararası bir pazarlama platformuna dönüştü.
Ferdi Erdoğan Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı
Mimarlık eğitimi gören bir öğrenci için Yapı Fuarı her zaman malzeme bilgisini güncellediği bir ortam olmuştur.
Emine Merdim Yılmaz ELF ASANSÖR Yönetim Kurulu Başkanı
Yapı fuarlarına çok uzun yıllardır katılıyoruz. Bu fuar bizi tüm müşterilerimizle, paydaşlarımızla ve tüm sektör profesyonellerimiz ile bir araya getiren bir platform.
Gamze Doğan MAPEİ Yapı Kimyasalları Pazarlama Müdürü
Ziyaretinizi planlayın

DESTEKÇİLERİMİZ