Katılımcı Listesi TR

17 - 20 Nisan 2024 • TÜYAP

Stant RezervasyonuZiyaretçi Kaydı

Dünya Fuarcılık Günü 2023

YAPIFUARI.COM.TR
Bu bilinçle ICA Events olarak, globalden aldığımız güçle fuarcılık sektöründeki gelişmeleri takip ederek kendi bünyemize uyarlıyor, Türkiye`deki fuarcılık sektörüne öncülük ediyoruz. Uluslararası pazarda yerel kültür ve değerleri göz ardı etmeden rekabet ederken “Küresel düşün, yerel iş yap” prensibini başarılı bir şekilde uyguluyoruz. Bu durumun sektördeki başarımızın göstergesi olduğunu düşünüyorum.

Her yıl 7 Haziran’da kutlanan Dünya Fuarcılık Günü de fuarcılık sektörünün büyümesi, uluslararası ticaretin teşvik edilmesi ve iş birliklerinin geliştirilmesi gibi konulara dikkat çekerken fuarcılığın; ekonomik, sosyal ve kültürel açılardan da değerini vurgulamayı amaçlıyor. EMITT, Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, BeautyEurasia, Eurasia Rail ve WorldFood Istanbul fuarlarını düzenleyen ICA Events olarak dünyanın en eski ekonomik, sosyal ve kültürel etkileşim faaliyetlerine imkân veren, insanlık tarihi için adeta bir hafıza görevi gören fuarcılık sektöründe olmaktan mutluluk duyuyorum.

Fuarcılık sektörünün küresel ekonomiye olan katkılarını hatırlamak amacıyla her yıl düzenlenen ve bu yıl “Küresel Düşün, Yerel İş Yap” temasıyla duyurulan Dünya Fuarcılık Günü’müzü tüm sektör bileşenleri adına kutluyorum.”

Kemal Ulgen
Genel Müdür / Country Director – ICA Events