Katılımcı Listesi TR

17 - 20 Nisan 2024 • TÜYAP

Stant RezervasyonuZiyaretçi Kaydı

Depreme dayanıklı binalar konusunda uzmanlaşan firmalar Yapı Fuarı`nda!

YAPIFUARI.COM.TR
26 Nisan’da TÜYAP’ta kapılarını açacak olan ve 45. kez düzenlenecek olan Yapı Fuarı bu yıl da ziyaretçilerini sektörün lider üreticileri ve sağlayıcıları ile buluşturmaya hazırlanıyor. Onlarca ürün grubunda hizmet veren dünyanın dört bir yanından firmalar şimdiden yerlerini ayırttı ve liste her gün uzamaya devam ediyor. 

Bu katılımcılar arasında depreme dayanıklı binalar konusunda uzmanlaşan firmalar da bulunuyor. Bazılarına göz atın: Dahası, 45. Yapı Fuarı- TurkeyBuild İstanbul ev sahipliğinde gerçekleşecek ZeroBuild 2023 - Uluslararası Sıfır Enerji Binalar Zirvesi’nde “Mevzuata Uygun Depreme Dayanıklı Sıfır Enerji Bina” işinin nasıl mümkün kılınabileceğini ve mimari, yapı malzemeleri ve teknoloji kapsamında dönüşümün nasıl sağlanacağı ZeroBuild Zirve Sahnesi’nde masaya yatırılacak. 
 
Yapı sektörüne yön veren 100 + uzman konuşmacılar arasında bulunan isimlerden bazıları ise şöyle: Çek Teknik Üniversitesi Sürdürülebilir Binalar Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. Antonin Lupishek, VERİMDER İcra Kurulu Başkanı Prof. Dr. Emre Alkin, OECD Türkiye Büyükelçisi ve YENADER Başkanı Prof. Dr. Kerem Alkin, İTÜ Meteoroloji ve Afet Yönetim Üyesi Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 2014-2018 Arası Müsteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, NP Betek Genel Müdürü Tayfun Küçükoğlu ve Mühendis ve Mimarlar Kadınlar Derneği Başkanı Züleyha Özcan. 

Ziyaretinizi derinleştirecek, yeni ürün ve teknolojiler keşfetmenizi sağlayacak, bilgi ve iş geliştirme odaklı oturumlarda yerinizi almayı unutmayın. 
 
ZeroBuild 2023 Zirve Programını incelemek için tıklayın