Katılımcı Listesi TR

17 - 20 Nisan 2024 • TÜYAP

Stant RezervasyonuZiyaretçi Kaydı

ZeroBuild Zirvesi Programı

ZBWEBHeader_TR.png
Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı, inşaat malzemeleri ve teknolojileri alanında etkili iş platformu olmasının yanı sıra, Türk yapı sektörünün en uzun süredir düzenlenen fuarı olma niteliğini taşıyor.

26-29 Nisan 2023 tarihlerinde Tüyap İstanbul’da düzenlenen Yapı - Turkeybuild İstanbul, 45. yılında, 143 ülkeden toplam 52.111 ziyaretçi ve 16 ülkeden 491 katılımcı ağırladı. Yapı sektörünün ihracat köprüsü olmayı hedefleyen fuar, VIP Alım Heyeti Programı kapsamında, 60 ülkeden 430 satın almacıyı yerli üreticiler ile bir araya getirdi.

90’ın üzerinde fikir lideri konuşmacı, 18 sektörel kurum ve kuruluş iş birliği ve 3000’in üzerinde izleyiciye ulaşan konferanslar, turlar ve girişimciler buluşmasını birlikte gerçekleştirdik.

45. Yapı Fuarı- TurkeyBuild İstanbul, Sıfır Enerji Binalar’ın yapı mevzuatına uygunluğu, depreme dayanıklılığı ve yenilenebilir enerji kaynaklarından kendi enerjisini üretebilir olmasını esas alarak, sürdürülebilirliği ve yapı güvenliğini stratejik bir öncelik olarak gören ve kabul eden mimarlar, müteahhitler, politika yapıcılar, bina sahipleri ve sektör profesyonellerini TÜYAP İstanbul Salon 8’deki ZeroBuild Zirve Sahnesi’nde ağırladı.

45. Yapı Fuarı- TurkeyBuild İstanbul ev sahipliğinde gerçekleştirilen 4. ZeroBuild Summit’23 – Uluslararası Sıfır Enerji Binalar Zirvesi’nde “ZeroBuild Possible – Deprem Dayanıklı” sloganı ile teknoloji oturumları, networking fırsatları ve odaklanmış sunumlar ile “Mevzuata Uygun Depreme Dayanıklı Sıfır Enerji Bina” işinin nasıl mümkün kılınabileceğini ve mimari, yapı malzemeleri ve teknoloji kapsamında dönüşümün nasıl sağlanacağı ZeroBuild Zirve Sahnesi’nde masaya yatırıldı.

Yaşanan yıkımlarım bir daha yaşanmamasına katkı sunmak amacıyla, yeni ürünler öğrenmek, bilgi ve deneyim kazanmak, sektörün gelişimi hakkında farkındalık edinmek adına kapsamlı bir platform izleyicilere sunuldu. Akademik ve uygulama disiplinleri bazında depreme dayanıklılık ile nitelikli mimarlık, yapı tasarımı, kentsel dönüşüm ve kullanıcı bilinci ilişkisine ışık tutuldu.

DESTEKÇİLERİMİZ