YAPI FUARI, 23-26 MART 2022 TARİHLERİNDE 
SEKTÖRE DAMGA VURAN GİRİŞİMCİLERİ AĞIRLADI.

 

YAPI FUARI – TURKEYBUILD ISTANBUL, güçlü küresel ağını inşaat sektörüne aktararak yeni iş, ortaklık ve satın alım fırsatları yaratmayı hedefliyor. Bu hedefle birlikte Turkeybuild Istanbul, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, inovasyonu teşvik etmek ve de yapı sektörünün kamu, özel sektör ve akademik boyutları arasında etkileşim sağlayarak yeni fikirlerin tanıtılmasını sağlamak adına iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu verimli bir platform sağlıyor. 
 
44. Yapı Fuarı İstanbul, bölgedeki en yeni ürün ve teknolojilerin sergilenmesi ve takip edilmesi için olanak sağlamasının yanında, içeriğiyle yaratıcı ve yatırımcı zihinler arasında köprü oluşturan aktivitelerle destekleniyor. 

YAPI TECH GARAGE İLE SEKTÖRÜN İŞ YAPIŞ ŞEKLİNİ KÖKTEN DEĞİŞTİRİYORUZ 
2021 yılında bir ilke imza atarak yapı sektöründe faaliyet gösteren girişimcileri ağırladığımız YAPI TECH GARAGE bu sene de yeni girişimlerle sektöre ivme kazandırmayı hedefledi. 

En yeni ürün ve teknolojileriyle dikkat çeken yapı ve mimarlık girişimcilerine özel ayrılan bu alanda, katılımcı firmalar ve ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gören teknoloji girişimcileri sektör profesyonelleri ile buluşarak, inovasyona ve yaratıcı fikirlere en çok ihtiyacımız olan bu dönemde; geliştirdikleri çözümleri tanıtıp yeni iş olanakları yarattılar.  

DEĞİŞİM BURADA! 


 

Ziyaretçiler, 4 gün boyunca Yapı Tech Garage’da birçok yenilikle tanıştı. 
Start-uplarımız akıllı inşaat malzemeleri, BIM, sanal ve artırılmış gerçeklik, yapı mobil uygulamaları, yapay zeka, nesnelerin internet, robotik ve üç boyutlu üretim, sıfır enerji bina prensipleri gibi teknolojilerle, tasarım aşamasından bina teslim aşamasına kadar farklı olanaklar sunan ürünlerini; mimar, mühendis,  yönetici, üretici, yüklenici, , pazarlamacı ve kullanıcılara anlatma fırsatı sunarken; trendleri takip etmek isteyen ziyaretçileri de yeni teknoloji ve ürünlerle buluşturdu. 

YAPI TECH GARAGE START-UP MARATON SUNUMLARI


Fuarın son günü ise Zirve Sahnesinde start-uplarımız kaçıranlar için ürünlerini ve hikayelerini moderatörlerimiz eşliğinde, gerçek hayatta yaptıkları gibi 7 dakika içinde ziyaretçilerle paylaştı.