Yapı Turkeybuıld İstanbul Hakkında

Yapı, İnşaat Malzemeleri ve Teknolojileri Fuarı; Yapı – Turkeybuild İstanbul fuar portföyü sayesinde 1978'den beri Türkiye genelinde dünya standartlarında uluslararası yapı, inşaat malzemeleri ve teknoloji etkinlikleri gerçekleştiriyor.
 

Dünyayı Türkiye’de misafir ediyor


Yapı - Turkeybuild İstanbul, Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve BDT'den yapı sektörlerinin temsilcilerini bir araya getiriyor. En son ürün yeniliklerini tanıtma ve keşfetme fırsatı sunan etkinlikler, iş geliştirme platformları olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca fuar endüstri profesyonellerini desteklemek ve sektöre fayda sağlamak için zengin içerikli iş programlarına da ev sahipliği yapıyor.
 

Bölgesel gücü arttırmayı hedefleyen nitelikli fuar içeriği


İş Geliştirme Paltformu Etkinlikleri, Konuk Ülke, Konuk Bölge, Hedef Pazar projeleri ve Altın Mıknatıs Stand Tasarım Ödülleri'ni kapsayan fuar içi etkinlikler inşaat sektörünün kurumsal itibar araçları haline geldi. Fuar bu nitelikleriyle Türkiye'nin inşaat sektöründe yükselen bir yıldız olmasına katkıda bulunuyor. Yapı Fuarı, yürüttüğü uluslararası işbirlikleriyle dünya genelindeki bilgi ve iş fırsatlarının bölgeye aktarılmasına aracılık ediyor.

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, ITE Group plc.'nin Türkiye ofisi olan YEM Fuarcılık tarafından düzenleniyor.


Dünya çapında yılda 150'yi aşkın fuar ve konferans düzenleyen ITE Group, dünyanın önde gelen uluslararası ticaret fuarları ve konferanslarının organizatörlerinden biridir. YEM Fuarcılık'ın 42 yıllık deneyimi ve ITE Group'un güçlü küresel ağı tek bir çatı altında birleşerek sektör için yeni iş fırsatları yaratıyor.
 
YEM Fuarcılık, BAU ve MosBuild gibi tanınmış inşaat sektörü fuarlarıyla işbirliği yaparak ticari işbirliğini geliştirmek ve ihracat odaklı projeler yürütmek için üreticiden nihai kullanıcıya kadar çok sayıda profesyoneli bir araya getiriyor.