Pratik Bilgiler

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'a mı geliyorsunuz? İşte bazı gerekli bilgiler.


Yapı Fuarı Turkeybuild İstanbul, Türkiye'nin en büyük, en iyi donatılmış, en iyi lokasyona sahip fuar merkezi olan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşmektedir. Kolay ulaşım imkanı, muazzam tesisleri ve toplanma ve iş yapma mekanı olarak kullanımının kolay olması fuar alanının hem ziyaretçiler, hem katılımcılar hem de konuşmacılar tarafından daima tercih edilmesini sağlamıştır. 

İstanbul'un yaklaşık 40 km batısında bulunan TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'ne Uluslararası Atatürk Havalimanı'ndan veya İstanbul'un herhangi bir yerinden taksiyle kolayca ulaşılabilir.
 


Fuar, devam ettiği beş gün boyunca saat 10.00 ile 18.00 arasında açıktır. Fuara İstanbul'un merkezinden geliyorsanız özellikle akşam saatlerinde olabildiğince erken yola çıkmalısınız. Örneğin trafiğin yoğun olduğu saatlerde İstanbul'un turist merkezi olan Sultanahmet'ten fuara ulaşmak 3 saat sürebilir. 
 

Araba ile ulaşım


TEM Otoyolu Mahmutbey Gişelerinden devam ederek Bahçeşehir-Avcılar Çıkışından ayrılın. Avcılar yönünde devam edin; 2 km sonra E-5 kavşağına ulaşacaksınız. Büyükçekmece tabelası istikametinde 3 km sonra Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'ne gelmiş olacaksınız.

Havayolu ile ulaşım

Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, şehrin başlıca uluslararası havaalanı olan İstanbul Atatürk Havalimanı'nın yaklaşık 20 km batısındadır. Havaalanından taksiyle ulaşım bir saat kadar sürer. İstanbul'un diğer uluslararası havaalanı olan Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan geliyorsanız 90 kilometrelik taksi yolculuğu en az 2 saat sürer.

Otobüs ile ulaşım


Söğütlüçeşme-Beylikdüzü Metrobüs hattı ile fuar merkezinin hemen önüne kadar gelebilirsiniz.
 
Ziyaretinizi planlayın