Alıcılar kimlerdir?

Türkiye ve Orta Doğu'nun dört bir yanından gelen Turkeybuild ziyaretçileri, size bir yıl yetecek kadar potansiyel müşteri kazandırır.


Ziyaretçi tabanımızda alıcılardan mimari tasarımcılara, toptan ve preakende satış yapanlardan yapı sektörü profesyonellerine kadar, yani iş yapmak için ihtiyaç duyabileceğiniz herkes yer almaktadır. Balkanlar, Rusya, BDT, Orta Doğu ve Kuzey Afrika'dan gelen ziyaretçiler tarafından lider görülen fuarın katılımcıları, sektörün en önemli aktörleriyle birlikte yeni iş ve ortaklık imkanları bulabilir.
Ziyaretçiler neden Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul'u tercih ediyor?
 
Hiçbir stand, dört gün boyunca 85.000'den fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapacak büyüklükte değil; biz de katılımcıları ilgilendikleri ziyaretçilerle, ziyaretçileri de ilgilendikleri katılımcılarla eşleştirmek adına fuarda birtakım yenilikler yaptık.
 
Dünyanın dört bir yanından en önemli alıcıları fuarda ağırladığımız Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı, ziyaretçilerin ve katılımcıların etkinlik başlamadan önce toplantı ayarlamalarını ve etkinlikte geçirecekleri süreyi en verimli şekilde planlamalarını sağlayan ITE Connect uygulaması bu yeniliklerden sadece biri.
 
Bu sene aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 17 farklı ülkeden gelen 150'nin üzerinde profesyonel alıcı fuar katılımcıları ile 335 adet toplantı gerçekleştirerek yeni iş birliklerine imza attı.
 
2019 Alım Heyeti Programı Hedef  Ülkeler;
2019 yılı için aralarında Türkiye'nin de bulunduğu Almanya, İran, A.B.D., Irak, İngiltere, İsrail, Cezayir, Gürcistan, Türkmenistan ve Suudi Arabistan ülkelerinden 500'ün üzerinde profesyonel alıcı Yapı Fuarı  Turkeybuild İstanbul 2019'da katılımcı ve ziyaretçiler ile buluşacak.
 
Türkiye’deki en büyük müşteri tabanından pay almak istiyorsanız Yapı – Turkeybuild İstanbul 2019’daki standınızı hemen ayırtın.
Ziyaretinizi planlayın