VIP Alım Heyeti Programı

Türkiye ve Dünya'nın dört bir yanından gelen satın alma heyetleri ve Turkeybuild ziyaretçileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.


Ziyaretçi tabanımızda alıcılardan mimari tasarımcılara, toptan ve perakende satış yapanlardan yapı sektörü profesyonellerine kadar, işinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz herkes yer almaktadır.
44. Yapı Fuarı – Turkeybuıld Istanbul 60 Ülkeden 400 Satın Almacıyı Yerli Üreticiler İle Buluşturdu

Türkiye’ye yüksek döviz girdisi sağlayan ve her dönemde dinamizmini koruyan yapı sektörü, yerli ve yabancı tüm paydaşları ile bölgenin en güçlü iş birliği platformu 44. Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul Fuarı 23 - 26 Mart tarihleri aralığında Tüyap’ta kapılarını açtı. Bu yıl da yeni ihracat kanalları oluşturmak için düzenlenen Alım Heyeti programı kapsamında Almanya, Arnavutluk, Azerbaycan, B.A.E, Bangladeş, Belçika, Birleşik Krallık, Bulgaristan, Çekya, Cezayir, Danimarka, Etiyopya, Fas, Filistin, Finlandiya, Fransa gibi önemli ülkelerden 400 profesyonel alıcı, fuar katılımcıları ile bir araya geldi.
KATILIMCI YORUMLARI
GYODER olarak, fuarların katılımcılara yeni iş fırsatları ve bağlantılar sağlaması açısından iş dünyasında ne kadar önemli bir yer tuttuğu yaşadığımız pandemi sürecinde daha net anlaşıldı. Dolayısıyla YAPI Fuarı’nı ulusal ve uluslararası pazarlarla iletişim kurduğumuz önemli bir platform olarak görmeye devam edeceğiz.
Mehmet Kalyoncu GYODER Yönetim Kurulu Başkanı
Fuarda bir buçuk yıllık aradan sonra göz temasıyla paydaşlarımızla bir arada olmak bizi çok mutlu etti. Ayrıca ummadığımız müşterilerle görüşme şansı yakaladık. Organizasyonun maksimum Covid-19 önlemleriyle yapıldığını görmek bizim için iyi oldu, çok memnunuz.
Gamze Ceylan Erdemir KMC GROUP
Şirketler ve sektörden birçok insanla tanışmak için fuara katıldık. Organizasyon çok başarılıydı, burada birçok şirketle irtibat kurma şansı yakaladık. Kamerun ve Türkiye arasındaki ticareti geliştirmeye oldukça ilgili olan birçok insanla tanışmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Gelecek yıl da burada olmayı dört gözle bekliyoruz.
Pierre Toudjip Kouamo Cameroon Projects SARL
Hyve Connect Eşleştirme (Matchmaking Sistemi)

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kullanıcı eşleştirme aracı, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’a katılan tüm katılımcılar, ziyaretçiler ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Google Play ve AppStore'dan Hyve Connect’i mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.
 
Hyve Connect uygulamasının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz;

 

Türkiye’deki en büyük müşteri tabanından pay almak istiyorsanız Yapı – Turkeybuild İstanbul 2021’deki standınızı hemen ayırtın.