Alıcılar kimlerdir?

Türkiye ve Orta Doğu'nun dört bir yanından gelen satın alma heyetleri ve Turkeybuild ziyaretçileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.


Ziyaretçi tabanımızda alıcılardan mimari tasarımcılara, toptan ve perakende satış yapanlardan yapı sektörü profesyonellerine kadar, işinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz herkes yer almaktadır.
Bu sene Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Azerbaycan, Gürcistan, Almanya, İran, Filistin, Katar, BAE, Cezayir, Birleşik Krallık, Hollanda, Suudi Arabistan, Fransa, İspanya, Hindistan  ülkelerinden yerli ve yabancı profesyonel alıcılar Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kapsamında ağırlandı.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı

Dünyanın dört bir yanından en önemli alıcıları fuarda ağırladığımız Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı, ziyaretçilerin ve katılımcıların etkinlik başlamadan önce toplantı ayarlamalarını ve etkinlikte geçirecekleri süreyi en verimli şekilde planlamalarını sağlar.

Bu sene aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 14 farklı ülkeden gelen 240'ın üzerinde profesyonel alıcı fuar katılımcıları ile 335 adet toplantı gerçekleştirerek yeni iş birliklerine imza attı.

Eşleştirme sistemiyle düzenlenen B2B toplantılarının detayları için aşağıya bakınız;
 
  • Tüm B2B toplantıları Hosted Buyer alanında yapılacaktır.
  • B2B toplantıları 18 ve 19 Haziran 2019 tarihlerinde düzenlenecektir.
  • Toplantılar ilk gün 11:00 - 14:00 arası, ikinci gün 14:30 – 16:30 arasında yapılacaktır.
  • Her toplantı 15 dakika sürecektir.
  • Alım heyeti katılımcılarının her gün en az 10 B2B toplantısı düzenlemesi planlanmaktadır, fakat birçok alıcı bu rakamın çok daha üstüne ulaşmaktadır. Oturumların süresi 15 dakika olup, her oturumdan sonra 5 dakikalık bir ara süresi bulunmaktadır.
  • Alım heyeti katılımcıları için öğle arası 13:30 – 14:30 saatleri arasında olacaktır.

ITE Connect Eşleştirme (Matchmaking Sistemi)

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kullanıcı eşleştirme aracı, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’a katılan tüm katılımcılar, ziyaretçiler ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Google Play ve AppStore'dan ITE Connect’i mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.
 
ITE Connect uygulamasının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz;
 

Türkiye’deki en büyük müşteri tabanından pay almak istiyorsanız Yapı – Turkeybuild İstanbul 2019’daki standınızı hemen ayırtın.
Ziyaretinizi planlayın