Alıcılar kimlerdir?

Türkiye ve Dünya'nın dört bir yanından gelen satın alma heyetleri ve Turkeybuild ziyaretçileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.


Ziyaretçi tabanımızda alıcılardan mimari tasarımcılara, toptan ve perakende satış yapanlardan yapı sektörü profesyonellerine kadar, işinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz herkes yer almaktadır.
KATILIMCI YORUMLARI
Katılımımızdaki ana sebebimiz ihracat. Ziyaretçi yoğunluğu açısından ve müşteri potansiyeli olarak gayet başarılı bir fuar olduğunu bütün samimiyetimle söyleyebilirim.
Nadir Durmaz, Satış Müdürü İKİA Aydınlatma Mühendislik
Geçen seneki fuardan güzel bir verim aldık; yabancı ülkelere, özellikle Arap ülkelerine ihracat hacmimiz arttı, bu yüzden bu sene tekrar geldik.
Mehmet Demir, Üretim Müdürü Minersan A.Ş.
Fuarda çok güzel bir müşteri portföyü yakaladık ve ihracatla ilgili büyük atılımlar yaptık. Fuardan önce ciromuzun %40'ı ihracattı, fuardan sonra ihracatımız %66'ya çıktı.
Coşkun Sever, Firma Sahibi Sever Makine
Bu sene fuara katılan ziyaretçilerin çoğunun uluslararası olması sebebiyle bizde ihracat ağırlıklı bir beklenti oluşmuş durumda, görüşmelerimizi ağırlıklı bu alanda yaptık
Resul Aksoy, Pazarlama Yetkilisi Vezirköprü Orman Ürünleri
Biz ihracat ağırlıklı bir firmayız, uluslararası olduğu için İstanbul Yapı Fuarı’na katılıyoruz.
Burhan Bişgin, Reklam Ve Pazarlama Sorumlusu Asran Grup Yapı
Bu sene Türkiye’nin de aralarında bulunduğu Azerbaycan, Gürcistan, Almanya, İran, Filistin, Katar, BAE, Cezayir, Birleşik Krallık, Hollanda, Suudi Arabistan, Fransa, İspanya, Hindistan  ülkelerinden yerli ve yabancı profesyonel alıcılar Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kapsamında ağırlandı.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı

Dünyanın dört bir yanından en önemli alıcıları fuarda ağırladığımız Alım Heyeti (Hosted Buyer) Programı, ziyaretçilerin ve katılımcıların etkinlik başlamadan önce toplantı ayarlamalarını ve etkinlikte geçirecekleri süreyi en verimli şekilde planlamalarını sağlar.

Bu sene aralarında Türkiye'nin de bulunduğu 14 farklı ülkeden gelen 240'ın üzerinde profesyonel alıcı fuar katılımcıları ile 335 adet toplantı gerçekleştirerek yeni iş birliklerine imza attı.

Hyve Connect Eşleştirme (Matchmaking Sistemi)

Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul kullanıcı eşleştirme aracı, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’a katılan tüm katılımcılar, ziyaretçiler ve hosted buyer’lar için yeni, ücretsiz bir hizmettir. Akıllı telefon ve internet uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz araç, katılımcıların hızlı ve etkili bir şekilde networking yapabilmeleri, doğru müşterilerle ve tedarikçilerle bağlantı kurabilmeleri ve etkinlik alanında ağlarını genişletebilmeleri için mükemmel bir yöntemdir.

Google Play ve AppStore'dan Hyve Connect’i mobil cihazınıza indirin, planladığınız tüm randevularınızı takip edin ve istediğiniz değişiklikleri yapın.
 
Hyve Connect uygulamasının nasıl kullanılacağını öğrenmek için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz;

 

Türkiye’deki en büyük müşteri tabanından pay almak istiyorsanız Yapı – Turkeybuild İstanbul 2021’deki standınızı hemen ayırtın.