Melike Altınışık

MAA Melike Altınışık Mimarlık Kurucusu, Y. Mimar

MAA - Melike Altınışık Mimarlık kurucusu Melike Altınışık mimar, tasarımcı ve akademisyen olarak, Istanbul ve Seul ofislerinde mimari çalışmalarını yürütmektedir. Tüm mimari çalışmalarında yenilikçi bir yaklaşım ortaya koymayı ve mimarlık pratiğinin yeni tasarım teknolojileri ile kurduğu ilişkisel düşünce kapasitesini geliştirmeyi hedefler.

Uluslararası platformda başlayan profesyonel mimari çalışmaları ile uzmanlığını, master-plan, yüksek yapılar; konferans merkezi, müze gibi kültürel yapı tasarımlarından özel üretim mobilya tasarımlarına, farklı ölçeklerde, geniş bir yelpazede geliştirmiştir. Ulusal, uluslararası ve prestijli davetli mimari proje yarışmalarında, sergilerde ve yayınlarda yer almaktadır.

Mimari Projeleri arasında İstanbul’da fütüristik yapıdaki 369 metrelik “Istanbul TV ve Radyo Kulesi” ile Güney Kore’nin Seul şehrinde ki dünyanın ilk öncü “Robot Bilimi Müzesi” yer almaktadır.

 

 


Etkinlik Programı Sessions

YAPI SEKTÖRÜNDE SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜMENİN SIRRI: ÇEVİK DÖNÜŞÜM

Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı Kurucusu Demet Demirer iş birliği ile düzenlenen bu buluşma, çevik dönüşüm ile yeni nesil yönetim yaklaşımlarını işletme ihtiyaçlarına uyarlayarak işletmedeki potansiyeli ortaya çıkarmak ve hayata geçirmek için Yapı Sektöründe bir örnek teşkil edecek.

İş Birliğiyle:

Çarşamba 07 Nisan 13:30 - 14:30 Room 1

Fuarı ajandama ekle 04/07/2021 13:30 04/07/2021 14:30 YAPI SEKTÖRÜNDE SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜMENİN SIRRI: ÇEVİK DÖNÜŞÜM Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı Kurucusu Demet Demirer iş birliği ile düzenlenen bu buluşma, çevik dönüşüm ile yeni nesil yönetim yaklaşımlarını işletme ihtiyaçlarına uyarlayarak işletmedeki potansiyeli ortaya çıkarmak ve hayata geçirmek için Yapı Sektöründe bir örnek teşkil edecek.

İş Birliğiyle:
Yapı Sahnesi, Salon 3