Yenilenen Marka Kimliği ile Yapı Fuarı: Türk Yapı Endüstrisinin Dünyaya Açılan Kapısı


Mayıs 2017’de ilk adımı atılan Dönüşüm ve Büyüme Programı (Transformation and Growth Programme -TAG) ile iş modelini güncelleyen ve yeni nesil fuarcılık anlayışını hayata geçiren ITE Group, 2 yıldır süren programın sonuna yaklaşırken bir diğer önemli süreci daha hayata geçirdi ve Eylül 2019’da yeni ismini Hyve Group plc. olarak duyurdu.Daha dinamik ve daha genç marka kimliği ile fuarcılık sektöründeki varlığını güçlendirerek sürdüren Hyve Group plc, dünya yapı sektörünü 18 – 22 Nisan tarihleri arasında Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da bir araya getiriyor.

2019’da 135 ülkeden 9.000’i aşkın yabancı ziyaretçiyi ağırlayan fuar, Türk üreticilerin tek bir yerde en karlı ihracat olanaklarını keşfetmesini sağlıyor.

Dahası, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2020, ana ürün grupları ve kategorilere ayrılan yeni salon planıyla artık daha iyi bir ziyaretçi deneyimi sağlıyor.

İhracat fırsatlarını öğrenmek, yeni ortaklıklar kurmak ve müşterilerinizle bağlarınızı güçlendirmek için Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’un sunduğu olanakları siz de keşfedin.

Yapı malzemeleri, inşaat teknolojileri ve iş makinaları endüstrilerinin bölgedeki en önemli fuarı, Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul için stant rezervasyonları devam ediyor. Endüstrinin önemli karar vericileri ile bir araya gelmek için bugün yerinizi ayırtın.
STAND REZERVASYONU
Geri