Yapı Fuarı katılımcıları sanal toplantılar ile ticarete devam ediyor


43. Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul 1 Nisan’da TÜYAP’ta kapılarını açıyor.

Yapı Fuarı her yıl Türk yapı sektörünün lider firmalarını dünyanın farklı noktalarından önemli satın almacılar ve sektör profesyonelleri ile buluşturuyor.
 
Yapı Fuarı’nın 20 – 21 Ekim tarihlerinde Hyve Connect uygulaması üzerinde düzenlediği sanal B2B görüşmeleri ile katılımcılarımız fuar öncesinde de ihracat fırsatlarını değerlendirmeye başladı. Dünyanın farklı bölgelerinden 21 satın almacının 87 katılımcımızla bir araya geldiği etkinlikte 154 sanal toplantı ve 96 yeni iş bağlantısı gerçekleştirildi. Oldukça verimli geçen toplantılar hem katılımcılar hem de satın almacılar için önemli iş fırsatları sundu.


“Bu uygulamayı ilk kez kullandık ve Cannon Fuarı’nın programından çok daha etkili ve kullanıcı dostu. Bize sektör eşleşmeleri ve ilgilenebileceklerimizi sundu. Şirketimiz Türkiye’deki pazarda yıllardır gelişiyor ve bu program bizim yalnızca Türkiye’den değil Doğu Avrupa’dan da yeni değerli müşteri adaylarıyla karşılaşmamızı sağladı.”
Sophia Yan – Satış, Anping County Jingzhi Wire Mesh Products Co., Ltd

 
“Sanal etkinlik iyi bir tecrübeydi. Birkaç müşteriyle iletişime geçtik ve onlara fiyat teklifleri gönderdik. Gelecekteki sanal B2B toplantılara katılmak isteriz.”
Adel Ghaddar – Managing Director, GCC (Ghaddar GCC), Lebanon
 

“Sanal B2B etkinliği bizim için çok iyi ve faydalıydı. İlgilendiğimiz firmalar bulduk. Genel olarak iyi bir tecrübeydi.”
Venkatesan Ranganathan – HBK Contracting Co., Qatar


Siz de ürünlerinizi doğru alıcılarla buluşturmak ve hedef pazarlarınıza ulaşmak için hemen Yapı Fuarı’ndaki yerinizi ayırtın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın
STANT REZERVASYONU
Geri