Yapı Fuarı İstanbul'da katılımcı olarak kimlerle tanışabilirsiniz?


Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’u kimlerin ziyaret ettiğini ve ne aradıklarını öğrenin.

Türkiye’nin ve yakın bölgenin lider yapı ve yapı malzemeleri fuarı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, tüm sektörü beş gün boyunca farklı toplantılar ve konferanslarda bir araya getiriyor.

Birçok yapı ve iç tasarım malzemesi tedarikçisi ve üreticisine ev sahipliği yapmasıyla ünlü olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, her yıl 85.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlıyor.

Peki bu ziyaretçiler kim? Fuarda ve katılımcılarında nelere bakıyorlar?

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u kimler ziyaret ediyor?

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u ziyaret edenler arasında Türkiye’nin 81 ilinden ve yaklaşık 100 ülkeden gelen, sektörün en önemli alıcı ve karar vericileri bulunuyor. Kısacası işiniz için tanışmanız gereken herkes burada.

Ziyaretçiler neleri arıyor?

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sektördeki en son gelişmeler hakkında bilgi elde edinilmesi ve de yeni çıkan ürün ve malzemelerin keşfedilmesi adına düzenlenen en ideal fuar; ziyaretçiler de bu yüzden gelmek istiyor. Ürünlerinizi ve en son tekliflerinizi pazara tanıtmak istiyorsanız Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’a katılma fırsatını kaçırmayın.

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul ziyaretçilerinin ilgilendikleri ürün grupları:

Alım Heyeti Programı

Fuardaki deneyimi mümkün olduğunca verimli kılmak adına hazırlanan Alım Heyeti Programı, katılımcılarla B2B toplantılar yapmaları için dünyanın dört bir yanından yaklaşık 150 büyük alıcıyı bir araya getiriyor.

Program, katılımcıların doğru alıcılarla önceden toplantı ayarlamalarını ve Alım Heyeti salonunda toplantı yapmalarını sağlıyor.

İşinizi büyütmek için ihtiyacınız olan kişilerle Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul’da tanışın

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’a katılarak siz de tüm bu ziyaretçilerle yüz yüze tanışma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Türkiye pazarındaki varlığınızı büyütmek istiyorsanız olmanız gereken yer Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul.

Standınızı ayırtmak için bize hemen ulaşın ve binlerce alıcı ve hazırlayıcıya doğrudan erişim sağlayın.
 
 
Geri