Yapı Fuarı İstanbul, şirketinize nasıl fayda sağlayabilir?


Türkiye ve yakın bölgedeki en büyük yapı malzeme ve teknolojileri fuarına katılmanın işlerinizi nasıl büyüteceğini görmek için okumaya devam edin.

Doğru kitleyle tanışın

Yüksek kaliteli yapı malzemelerinin üretimini veya tedariğini yapıyorsanız, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da Türkiye, Balkanlar, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan gelen önemli sektör oyuncuları arasında yeni iş ve ortaklık fırsatları bulabilirsiniz.
 
Fuara 2018 yılında 85.000 yapı profesyoneli katıldı ve bu sayı her yıl artmaya devam ediyor; fakat burada niceliğin yanında nitelik de önemli. Mimarlardan toptancılara, perakendecilerden inşaat firmalarına en doğru kitleyi çekmek ve sizlerin yeni ortaklıklara imza atmak ve potansiyel müşterilerinizi artırmak için ihtiyacınız olan alıcılar ve dağıtımcılara tanışmanızı sağlamak adına gereken her şey yapılıyor.

Ürünlerinizi sergileyin

Tanıtmak istediğiniz bir ürün veya yeni bir hizmet mi var? Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve teknolojilerinizi yaklaşık 100 ülkeden gelen 85.000’den fazla sektör profesyoneline tanıtmak için en ideal yer. Pazarlamanızı geliştirin ve alıcılar ve dağıtımcılardan dürüst ve doğrudan geri bildirim alın.

Fuar aynı zamanda Seminer Alanında etkinlikler düzenleyerek ve Demo Alanında ürünlerinizi tanıtarak firmanıza büyük kitleler önünde sunum yapma fırsatı doğuruyor.

Sektöre dair bilgi edinin

Fuar hem rakipleriniz ve diğer sektör oyuncularındaki en son gelişmeleri görmeniz hem de sektöre dair haber ve bilgiler edinmeniz adına paha biçilemez bir kaynak niteliğinde. Tüm sektörü tek bir çatı altında toplayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, iş etkinlikleri programı sayesinde sektör uzmanlarının sektördeki güncel sorunları ele aldığı ve de en iyi yöntemleri, durum çalışmalarını ve Pazar bilgilerini paylaştığı önemli bir öğrenme platformu sunuyor.

Fuarın Bilgi Platformu Etkinliklerinde ünlü mimarlar ve sektörden isimler ile birlikte ustalık sınıflarına, konferanslara ve teknik seminerlere katılın.

Hosted Buyer Programında kendi ağınızı oluşturun

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, etkinliğin katılımcılardaki etkisini geliştirmek adına birçok teşvik sunuyor. Bunların biri de katılımcıların 150’den fazla uluslararası alıcı ile önceden ayarlanmış toplantılar yapmalarını sağlayan Alım Heyeti Programı. Bu elverişli toplantı sistemi sayesinde, fuar süresince potansiyel müşteriler ve iş ortaklarıyla B2B toplantılar yapabilirsiniz.

Türkiye ve yakın bölgedeki işlerinizi büyütmek istiyorsanız başlamanız gereken yer burası. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’un markanıza nasıl katkı sağlayacağını öğrenmek için hemen bize ulaşın.
 
Geri