Yapı Fuarı İstanbul 2019 Ustalık Sınıfları İle Özel Katılımcı Sohbetlerine Katılın


18-21 Haziran tarihlerinde düzenlenecek dört günlük özel Ustalık Sınıfı programına katılarak, katılımcılar ve en yeni ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olun.

Yapı Fuarı Ustalık Sınıfı Programı ikinci yılında önemli tedarikçi ve üreticilerin stantlarında usta mimarlar, mühendisler ve iç mimarlarla derinlemesine konuşma fırsatı sunuyor.

Ustalık Sınıfları, iç yapı, yalıtım & yapı malzemeleri, doğrama& cephe sistemleri ve şantiye olmak üzere dört ana ürün grubu için düzenleniyor.

Programda her gün farklı bir ürün grubuna odaklanılacak ve maksimum beş önemli şirket standını ziyaret etme fırsatı sunulacak.

Katılımcıların farklı malzeme türlerindeki uzmanlarla tanışabileceği ziyaretler Cenk Dereli moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Turun sonunda usta bir mimar, tasarımcı veya mühendis ziyaretçilere katılarak belirli malzemeleri seçerken tasarım ve planlama açısından nelere dikkat ettiklerinden bahsedecek.

Ustalık Sınıflarının hedef kitlesi ise yapı malzemesi uzmanları, mimari ve tasarım profesyonelleri ile genç mühendis ve mimarlardan oluşuyor. Program, önemli katılımcı şirketler ve onların ürünlerini tanımanın yanı sıra usta mimar, mühendis ve iç mimarlarla doğrudan etkileşime geçmek adına harika bir fırsat sunuyor. Programın katılımcıları aynı zamanda günün sonunda katılım sertifikası alacaklar.
 
Yapı Fuarı Ustalık Sınıflarına katılma fırsatını kaçırmayın.

Ücretsiz online davetiyenizi almak için tıklayın.
ONLINE DAVETİYE
Geri