Yapı Fuarı 2020 katılımcılarına KOSGEB’ten %60’a varan destek!


Dünyanın en büyük 5 yapı fuarından biri olan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bu yıl da KOSGEB’in desteğini aldı! Katılımcılar, fuar tanıtım harcamaları için %60’a varan destekten faydalanabilecek.

Türk yapı endüstrisinin dünyaya açılan kapısı Yapı Fuarı, 2019’da 555 katılımcı ve 1100’den fazla markayı 68.000’i aşkın satın almacı ve endüstri profesyoneli ile buluşturdu. Alım heyeti programı kapsamında ise 1.200’den fazla B2B görüşme gerçekleştirildi.
 
Ticaret Bakanlığı’nın da desteklediği fuar Türkiye’deki en kapsamlı inşaat etkinliği. Alanında lider olan Polin Waterparks ve Ovit ve Fuji asansörlerinin Türkiye distribütörü Blues of Istanbul gibi endüstrinin dört bir yanından katılımcıların katıldığı fuar, her yıl ürün yelpazesini ve aldığı destekleri büyüterek ilerliyor. Fuarın geniş ürün grubu yelpazesine göz atmak için tıklayın.
 
Dahası, Türk üreticilerin hedef ülkelerinden gelen satın almacılardan oluşan Alım Heyeti Programı, bu yıl Almanya, ABD, Romanya, Irak, İngiltere, İtalya, Fransa, İsrail, Rusya ve Gürcistan’dan yetkilileri ağırlıyor. 

Yerler hızla doluyor! Siz de fuar katılımcılarının oluşturduğu 376 milyon Euro’yu aşan iş hacminden payınızı almak için hemen yerinizi ayırtın.
 
Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın. 
STANT REZERVASYONU
Geri