Yapı Fuarı 2020 Alım Heyeti Programı ile ürünlerinizi hedef pazarlarınıza taşıyın


Her yıl Türk üreticilerin hedef ülkelerinden onlarca hedefli satın almacı Yapı Fuarı’nı ziyaret ediyor.

Türk inşaat endüstrisinin dünyaya açılan kapısı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2020 için yerler hızla doluyor.
 
2019’da 555 katılımcı ve 1100’den fazla markayı 68.000’i aşkın satın almacı ve endüstri profesyoneli ile buluşturan fuar, 2020’de 18-22 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
Yapı Fuarı’nı alanının en önemli platformu yapan en önemli özelliklerden biri ise Türk üreticilerin hedef ülkelerinden gelen satın almacılardan oluşan alım heyetlerini bünyesinde barındırması. Geçtiğimiz yıl Alım Heyeti Programı kapsamında, katılımcılarımız ve satın almacılar arasında 1.200’den fazla B2B görüşme gerçekleştirildi. Görüşmeler sonucunda, katılımcılarımız 376 milyon Euro’yu aşan bir iş hacmi oluşturmayı başardı.
 
Yapı Fuarı 2020 Alım Heyeti Programı kapsamında katılımı kesinleşen ülkeler arasında Almanya, ABD, Romanya, Irak, İngiltere, İtalya, Fransa, İsrail, Rusya ve Gürcistan bulunuyor.
 
“Fuarda Ortadoğu ve Amerika’daki müşterilerimizle bağlantılarımızı güçlendirmek istiyoruz. Hyve Connect uygulamasını etkin olarak kullandık. Alım Heyeti alanınızı da beğendik, gidip birkaç görüşme yaptık. Açıkçası oradan 1-2 iş kapabileceğimizi düşünüyoruz. 500.000 Euro civarında iş hacmi beklentimiz var.”
 
Bahar Pınarlı – Pazarlama Müdürü, Birsel Mühendislik/OLİPTEK
 
Siz de 150’yi aşkın satın almacı ile görüşerek ürünlerinizi yeni pazarlara ulaştırmak ve ağınızı genişletmek için hemen yerinizi ayırtın.
 
Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri