Neden Yapı TurkeyBuild İstanbul’a katılmalısınız?


Bu etkinlik Türk inşaat pazarına açılan bir kapı ve işlerinizin uluslararası pazarda büyümesi için mükemmel bir fırsat oluşturuyor.

Bu etkinlik Türk inşaat pazarına açılan bir kapı ve işlerinizin uluslararası pazarda büyümesi için mükemmel bir fırsat oluşturuyor.

Güçlü bir pazara giriş yapın
Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) verilerine göre, 2017 yılının ilk yarısında, Türkiye’nin en aktif sektörü olan inşaat sektörü %6,4 oranında büyüdü. 2016 yılına kıyasla 2017’nin ilk 6 ayında inşaat harcamalarında toplamda %32,5’lik bir artış görüldü. Sene sonunda ise büyüme oranının %30 olması ve 550 milyar TL (152 milyar dolar) değerine ulaşması bekleniyor.
 
Size en uygun kitleye hitap edin
Her sene 82.000’den fazla ziyaretçiyi ağırlayan Yapı TurkeyBuild İstanbul, ürünlerinizi Türkiye inşaat sektörüne tanıtmanız için kaçırılmaz bir fırsat.
 
Yüksek ziyaretçi kalitesinin korunması ve katılımcıların hedef kitleleri ile buluşabilmesi için her sene büyük emek sarf ediliyor. 2017 yılında, ziyaretçilerin %81,82’si doğru kitleye ulaşarak yeni iş olanakları yaratabildiklerini belirtti.
 
Ziyaretçiler arasında mimarlar, mühendisler, distribütörler, dekoratörler ve iç tasarımcılar yer alıyor ve bu ziyaretçilerin %83’ü yeni ürün ve inovasyon arayışı içinde. Belki de 2018’de aradıklarını sizin ürünlerinizde bulabilirler.
 
Sektöre dair bilgi edinin
Tüm inşaat sektörünün aynı yerde toplandığı bu etkinlik, yeni fikirler geliştirmek ve pazarın karşılaştığı güncel sorunlar hakkında tartışmak için bulabileceğiniz en iyi platform.
Fuar, hem ziyaretçilerin hem de katılımcıların ilgisini çekecek birçok alanda, seminerler, demo alanı etkinlikleri ve tartışma panellerinden oluşan yoğun bir etkinlik programa sahip. Etkinlikler sayesinde pazardaki en son gelişmelerden haberdar olabilir ve güncel sorunları çözmek için yürütülen soru cevap bölümüne katılabilirsiniz.
 
Uluslararası alıcılarla iletişime geçin
Fuar size yeni ürün ve hizmet arayışı içindeki binlerce ziyaretçi ile buluşma fırsatının yanı sıra, üst düzey alıcılarla iletişime geçmeniz için de özel fırsatlar sunacaktır. Türkiye’nin neredeyse tüm bölgelerinden Alım Heyetleri fuara katılarak işletmeler arası görüşmeler düzenleyip yeni ürünler tedarik ediyor.
 
Yapı TurkeyBuild İstanbul ayrıca bir Alım Heyeti Programına da ev sahipliği yapıyor. Bu program sayesinde katılımcılar, organizatörlerin davet ettiği uluslararası alıcılarla toplantılar düzenleme fırsatı buluyor. Bu program, aktif olarak tedarikçi arayan şirketlerle iş fırsatları hakkında görüşebilmek ve ortaklık kurabilmek için mükemmel bir fırsat sunuyor..
Geri