Yapı Fuarı-Turkeybuild Istanbul etkileyici bir etkinlik programıyla geliyor


Bölgenin lider yapı inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul, 2018 iş geliştirme platformu etkinliklerinin konu ve konuşmacılarının listesini duyurdu.

Bölgenin lider yapı inşaat malzemeleri ve teknolojileri fuarı olan Yapı Fuarı- Turkeybuild İstanbul, 2018 iş geliştirme platformu etkinliklerinin konu ve konuşmacılarının listesini duyurdu.

Etkinliklerde bilgi alışverişleri yapılacak ve sektördeki sorunlar tartışılacak. 5 gün sürecek program kapsamında 70’ten fazla sektör uzmanı, 30’dan fazla etkinlikte 40’tan fazla konu üzerine konuşacak.

Konuşmacı listesi, mimarlardan, dernek yöneticilerinden, teknik uzmanlardan ve tasarımcılardan oluşuyor.

Programda neler olacak?

Ele alınacak konuların oluşturduğu dev listede yeni teknolojiler, veri madenciliği, enerji kullanımı, iş geliştirme, yeni mimari ve inovatif malzemeler gibi birçok konu yer alacak.

Birinci günde dernek yöneticileri ve sektörün önde gelen isimleri, piyasanın mevcut durumu ve gelişim beklentileri üzerine konuşacak. Yapı Sektörü Gündem Forumu, geçtiğimiz yılın malzeme, inşaat, ekonomi, planlama ve geleceğe yönelik beklentilerin değerlendirileceği bir platform olacak.

İkinci günde teknolojiler, robotik, AR-GE, yeni malzeme tasarımı, veri madenciliği ve nesnel verilere odaklanılacak. Bunun yanında Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri ve Altın Mıknatıs Stant Tasarım ödülleri sahiplerini bulacak.

Üçüncü gün ise mimaride enerji kullanımının sosyal ve davranışsal yönleri, komplike yapılarda enerji çözümleri ve gayrimenkul üzerine gerçekleştirilecek oturumlara ayrılacak.

Dördüncü günde iş geliştirme, hayat boyu öğrenme, yeni mimari trendler, yeni mimari araçlar, yapay zeka ve sanal gerçeklik üzerine konuşulacak.

Son günde ise küresel döşeme sektöründe 2023 hedefleri ve de atık malzemelerin yaratıcı bir şekilde kullanımı dahil olmak üzere döşeme sektörüne ilişkin her şey ele alınacak.

Geri