Ticaret Bakanlığı’ndan Yapı Fuarı katılımcılarına %50 destek


Uluslararası özelliği bulunan çeşitli sektörlerdeki nitelikli yurt içi fuarlara destek veren Ticaret Bakanlığı, bu yıl da Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’u desteği kapsamına aldı.

1 – 4 Nisan 2021 tarihlerinde 43. kez kapılarını açmaya hazırlanan Türk yapı sektörünün en önemli buluşması Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul için stant rezervasyonları devam ediyor.

Her yıl lider üreticilerin ürünlerini hedef pazarlarına taşımalarına yardımcı olan Yapı Fuarı, 2019’da 135 ülkeden 68.000’i aşkın endüstri profesyoneli ve satın almacıyı 12 ülkeden 555 katılımcısıyla buluşturdu.

Dünyanın dört bir yanından alıcıların buluştuğu Alım Heyeti Programı ise Almanya, Azerbaycan, BAE, Cezayir, Filistin, Fransa, Gürcistan, Hindistan, Hollanda, İngiltere, İran, İspanya, Katar ve Suudi Arabistan’dan 240’tan fazla satın almacıyı katılımcılarımızla bir araya getirdi. Sonucunda ise 2.000’den fazla toplantı gerçekleşti.

Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat sektöründe 43 yıldır katma değer yaratan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’a katılarak 135 ülkeden 68.000’i aşkın sektör temsilcisi ve alıcıya erişebilir, en yeni ürün ve teknolojilerinizi geniş kitlelere tanıtabilir, yeni iş birliği fırsatları yakalayabilir ve tüm bunları yaparken Ticaret Bakanlığı desteğinden yararlanabilirsiniz.

Siz de Yapı Fuarı ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef pazarlarınıza taşıyın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri