Sektörün Geleceğini ve Yapılı Çevremizi Şekillendirecek Araçlar-Trendler Bu Fuarda!


Yapı Fuarı, sektörümüzün geleceği ve yapılı çevremizi şekillendirecek araçlar ve trendler hakkında fikir verecektir.

Türkiye’de inşaat sektörü, ülkenin mevcut ekonomik gelişimindeki en büyük rol sahiplerinden biri; YAPI FUARI – TURKEYBUILD ISTANBUL da 43 yıldır yeni iş fırsatları yaratarak ve bilgi aktarımı sağlayarak bu büyümeye katkı sağlıyor.
 
Bölgedeki en yeni yapı sektörü ürün ve hizmetlerinin sergilenmesi ve takip edilmesi için olanak sağlamasının yanında YAPI FUARI – TURKEYBUILD ISTANBUL aynı zamanda içeriğiyle yaratıcı ve yatırımcı zihinler arasında köprü oluşturan aktivitelerle destekleniyor.
 
YAPI FUARI – TURKEYBUILD ISTANBUL, güçlü küresel ağını inşaat sektörüne aktararak yeni iş, ortaklık ve satın alım fırsatları yaratmayı hedefliyor. Bu hedefle birlikte Turkeybuild Istanbul, sektör stratejisini desteklemek, bilgi alışverişi sağlamak, inovasyonu teşvik etmek ve de yapı sektörünün kamu, özel sektör ve akademik boyutları arasında etkileşim sağlayarak yeni fikirlerin tanıtılmasını sağlamak adına iş geliştirmeye yönelik etkinliklerle dolu verimli bir platform sağlıyor.
 
İNŞAAT SEKTÖRÜNÜN DÜNYADA NASIL DEVRİM YAPTIĞINI MERAK MI EDİYORSUNUZ?
 
Bu sene, YAPI ARENA alanımızda tüm dünya ile rekabet üstünlüğü için dönüşmeye ve değişmeye cesaret eden firmalarla Çevik Dönüşümü konuşacağız. YAPI ARENA yanına konumlanacak, YAPITECH GARAGE alanı ile de inşaat sektörünü startupları (tekno-girişimler) ile buluşturacağız.
 
 
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇEVİK DÖNÜŞÜM - YAPI FUARI İLE BÜYÜYOR
 
Değişken koşullara adaptasyon ve sürdürülebilir başarı temellerine oturan çevik yönetim yaklaşımları dünya genelinde inşaat sektörü de dahil olmak üzere yaygınlaşıyor ve firmalar rekabet üstünlüğü kazanmak için dönüştürüyor.  Ülkemizde de inşaat sektöründe tasarımcı ve uygulamacı gruplarda başarılı örnekleri olan çevik yönetim yaklaşımlarını, YAPI SEKTÖRÜ SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜMENİN SIRRI “ÇEVİK DÖNÜŞÜMÜ” KONUŞUYOR paneli ile YAPI FUARI’na taşıyoruz. 
 
Değişim Mimarı – İnovatif Yönetim Danışmanlığı iş birliği ile düzenlenen bu buluşma Çevik dönüşüm ile yeni nesil yönetim yaklaşımlarını işletme ihtiyaçlarına uyarlayarak işletmedeki potansiyeli ortaya çıkarmak ve hayata geçirmek için Yapı Sektöründe bir örnek teşkil edecek.
 
Bu sene fuarda tüm dünya ile rekabet üstünlüğü için dönüşmeye ve değişmeye cesaret eden firmalarla yapı sektöründe çevik dönüşümü konuşacağız.
 
Değişimin dışında kalmamak ve gelişmelerden haberdar olmak için ücretsiz kayıt olmayı unutmayın!
 
YAPITECH GARAGE İLE SEKTÖRÜN İŞ YAPIŞ ŞEKLİNİ KÖKTEN DEĞİŞTİRİYORUZ

Son 15-20 yılda girişimci bakış açısı ve büyük veriye dayalı çalışmalar birçok sektörde iş yapış şeklini kökten değiştirdi. İnşaat sektörü bu gelişmelerden en az faydalanan sektörlerden biri, bu nedenle iş yapış şekli halen büyük ölçüde geleneksel temellere dayanıyor ve inovasyon için büyük potansiyel barındırıyor.  Aynı şekilde girişimciler ise şirketler için büyük bir dönüşüm yaratacak çıktılar oluştursalar da sektörle bir araya gelmekte ve kendilerini anlatmakta zorlanıyorlar. Yapı Fuarı olarak, Değişim Mimarı İnovatif Yönetim Danışmanlığı Kurucusu Demet Demirer ile ortak geliştirdiğimiz projede, sektördeki bu boşluğu doldurmak amacıyla, YAPI TECH GARAGE alanı oluşturup STARTUP’ları (tekno-girişimleri) inşaat sektörü ile buluşturuyoruz.
 
Akıllı inşaat malzemeleri, BIM, sanal gerçeklik, artırılmış gerçeklik, yönetim araçları, yapı mobil uygulamaları, 3B üretim, robotik üretim ve nesnelerin interneti gibi konularda STARTUP’lar tasarım aşamasından bina teslim aşamasına kadar mimarlara, mühendislere, proje yöneticilerine, üreticilere, yüklenicilere, geliştiricilere, pazarlamacılara ve kullanıcılara farklı olanaklar sunduğu teknolojileri bu alanda tanıtacaklar.
 
Architicket, Indoora, InSuppliers ve Funsef gibi startupların yer alacağı YAPI TECH GARAGE’ın deneyim alanında ise girişimlerin sunumları ve ürün demoları ilk elden deneyimlenebilecek.
 
Girişimcilere Açık Çağrı
 
Start-up bakış açısının ezber bozan çözümler sunarak sektörlerin dinamiklerini değiştirdiği bu dönemde, inşaat ve gayrimenkul sektöründe cesur işler yapan girişimcileri sektörle buluşturmaya hazırlanan Yapı Fuarı, “benim ürünümle sektör ivme kazanır” diyen, sektöre özel teknolojik ve ölçeklendirilebilir ürün geliştiren girişimcileri çağırıyor.
 
Fuarda yer alarak sektörü değiştirmek isteyen tüm ilgili start-up’ları, content@hyve.group adresine tanıtım dosyalarını yollayarak bizimle bağlantıya geçmeye davet ediyoruz.
ONLINE DAVETİYE
Geri