Ovit Asansör Neden Yapı Fuarı’nı tercih ediyor?


Türk yapı endüstrisinin dünyaya açılan kapısı Yapı Fuarı, endüstrinin bölgedeki en geniş ürün yelpazesine sahip fuarı.

Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’a ilk kez 2014’te katılan Ovit Asansör, 2020 fuarı için şimdiden yerini ayırtan firmalardan biri. Firma yetkilisi Mehmet Ali Köse ile neden Yapı Fuarı’nı tercih ettikleri hakkında kısa bir sohbet ettik.


Yapı Fuarı’na katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz? 

Yapı Fuarı, sektörün yerli ve yabancı aktörlerini bir araya getiren en büyük fuar organizasyonlarından. Ovit Asansör olarak asansör ve yürüyen merdiven üretiminde gerek ülkemizde gerekse yurtdışında kendimizi kanıtlamış bir firmayız. Yapı Fuarı sayesinde kendimizi yapı sektörünün yerli ve yabancı oyuncularına kapsamlı bir şekilde tanıtma fırsatı yakalıyoruz. 
 
Yapı Fuarı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sektör profesyonelleri fuarı neden ziyaret etmeli?
 
Yapı Fuarı, uluslararası düzeyde iş yapmak, tanınmak isteyen firmalar ve markalar açısından iyi tasarlanmış ve uygulanmış bir organizasyon. Yapı dünyasının profesyonelleri Yapı Fuarı’nı tercih etmeli çünkü en yeni bilgileri bizzat görme fırsatı yakalarken, iş anlaşmaları ve hatta sıcak satış yapabilir, yeni bağlantılar gerçekleştirebilirler.
 
Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde yapı sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?
 
Yapı Fuarı’na ülkemiz dışından bakarsak, her ne kadar bölgemiz siyasi krizlerle uğraşsa da, ülkemiz ve İstanbul hem bölge ülkeleri hem de diğer ülkeler için hala güçlü bir cazibe merkezi. Yapı sektörümüzün diğer komşu ülkelere nazaran çok daha gelişmiş olması Yapı Fuarı’nı yeni gelişmekte olan komşu ülkelerin sektör oyuncuları için çok cazip kılmakta. Yapı Fuarı’nın katılımcı portföyüne baktığımızda bölge ülkelerinden yoğun bir katılım olduğunu görüyoruz. Yapı Fuarı bize göre marka değerini yükseltmeye devam edecektir.
 
Ürünlerinizi, işiniz için doğru kitleyle buluşturmak için siz de Yapı Fuarı 2020’de yerinizi hemen alın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.

Röportaj uzunluk ve açıklık adına bir miktar düzenlenmiştir. 
STANT REZERVASYONU
Geri