Neden Yapı Fuarı 2020’de yerinizi almalısınız?


Dünyadaki en büyük 5 yapı fuarından biri olarak bilinen Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul, 43 yıldır endüstrinin tüm paydaşlarını tek bir çatı altında buluştururken, katılımcılarına benzersiz iş ve networking olanakları sunuyor.

2019’da 135 ülkeden 9.000’i aşkın yabancı ziyaretçiyi ağırlayan fuar, Türk üreticilerin tek bir yerde en karlı ihracat olanaklarını keşfetmesini sağlıyor.

Siz de Yapı Fuarı 2020’de yerinizi alarak:

Marka bilinirliğinizi artırın

Yapı Fuarı katılımcıları her yıl 135 ülkeden 68.000 yerli ve yabancı endüstri profesyoneli ile iş yapma ve markalarını tanıtma fırsatı yakalıyor. Endüstrideki konumunu korumak veya güçlendirmek isteyen firmalar için fuar ideal bir platform görevi görüyor.

Hedef pazarlarınızdan alıcılar ile görüşün

Fuar süresince düzenlenen Alım Heyeti Programı kapsamında onlarca satın almacı yeni üreticiler bulmak için fuarı ziyaret ediyor. Geçtiğimiz yıl, Cezayir, Azerbaycan, Gürcistan, Almanya, Irak, Fas, Filistin, Suudi Arabistan, Tunus, Uganda, Birleşik Arap Emirlikleri, Nijerya ve Hindistan’ın da dahil olduğu birçok ülkeden 240 yabancı satın almacı fuar katılımcıları ile 1.200’den fazla B2B toplantı gerçekleştirdi.


Hyve Connect ile en verimli fuar deneyimini yaşayın

Fuar öncesinde ziyaretçiler ve satın almacılar ile birebir toplantılar ayarlamanızı sağlayan Hyve Connect uygulaması sayesinde hiçbir fırsatı kaçırmazsınız. Ürün gruplarınızla ilgilenen ziyaretçileri ve alıcıları bulmak artık çok daha kolay.

43. Yaşını kutlayan Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul için stant rezervasyonları devam ediyor. Siz de Yapı Fuarı’nın 68.000’i aşkın ziyaretçisinin gücünü tecrübe edin.

2020 için yerinizi ayırtmak için bugün bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri