Lentosan neden Yapı Fuarı’nı tercih ediyor?


Depreme dayanıklı, ısı ve ses yalıtımlı panel duvarlar üreten Lentosan bu yıl Yapı Fuarı’na ilk kez katılan firmalardan biri. Firma sahipleri Hamit Yıldırım ve Murat Yılmaz ile firmaları ve neden bu yıl fuara katılma kararları aldıkları hakkında konuştuk.Yapı Fuarı’na katılma sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
İstanbul Çatalca’da 2.000m2 kapalı toplam 7.000m2 üzerine kurulu fabrikamızda ürettiğimiz depreme dayanıklı ısı ve ses yalıtımlı panel duvarları yapı camiası ile tanıştırmak ve bu teknolojiden haberdar olmalarını sağlamak istiyoruz.

Fuarda hangi ürünlerinizi öne çıkaracaksınız/tanıtacaksınız? 
Güncel teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak ürettiğimiz lento ve panel duvar ürünlerimizi tanıtmak için fuarda yer alıyoruz.
 
Pazar lideri konumundaki firmamızla kalite, güvenlik, memnuniyet kriterleri üzerine odaklanıyor ve bu kriterleri ön planda tutuyoruz. Bu doğrultuda ürettiğimiz tüm ürünleri, gerekli kalite standartlarına uygun olarak imal ediyoruz.

Yapı Fuarı hakkındaki düşünceleriz nelerdir? Sektör profesyonelleri neden Yapı Fuarı’nı ziyaret etmeli?
Lentosan olarak önceki yıllarda ziyaretçi olarak katıldığımız fuara bu sene katılımcı olarak ev sahipliği yapıyoruz. Güncel yapı teknolojilerini keşfetmek, iş insanları ile tanışmak ve yeni iş fırsatlarını yakalamak amacıyla sektördeki bütün profesyonellerin fuarı ziyaret etmesi gerektiği kanaatindeyiz.

Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde yapı sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?
Bize göre insan sağlığı ve mutluluğunu etkileyen ana faktörlerden biri de mekan kavramıdır. Dünya genelinde bu önemi kavrayan ülkeler ve şirketler önemli gelişmeler kaydetmiş ve kaydetmeye devam etmektedir. Türkiye olarak bu konuda lider ülkelerden biriyiz. Lentosan olarak hem ülkemiz hem de bütün dünyaya güvenli ve konforlu yapı elemanları üreterek önemli katkılarda bulunmakta olduğumuza inanıyor ve sürekli gelişen sektöre ayak uydurarak büyümeye devam ediyoruz.
 
Siz de Yapı Fuarı ile ürünlerini doğru kitleyle buluşturan firmalar arasında yerinizi alın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün aşağıdaki butonu kullanarak formumuzu doldurun.
STANT REZERVASYONU
Geri