Kapella Baca neden Yapı Fuarı’nı tercih ediyor?


Atık ayırma ve baca sistemleri konularında ideal çözümler üreten Kapella Baca, 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul için şimdiden standını ayırttı.

Bölgedeki en geniş ürün yelpazesine hizmet veren Yapı Fuarı, Türk yapı sektörünün dünyaya açılan kapısı. Daha önce 2018’de fuara katılan Kapella Baca, fuarın sunduğu ihracat fırsatlarını değerlendirmek için bu yıl Nisan ayında gerçekleştirilecek olan 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da yerini aldı. Kapella Baca’nın işlerini büyütmek için neden Yapı Fuarı’nı tercih ettiğini şirketin Satış Müdürü Sezgin Kurtulbaş’tan dinleyin:

Yapı Fuarı’na katılma/ tercih etme sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
Sektör paydaşlarıyla, yeni ürün ve çözümlerimizi paylaşarak, daha fazla alanda doğru sonuçlar elde etmek.

Fuarda hangi ürünlerinizi öne çıkaracaksınız/tanıtacaksınız?  
Atık Ayırma Çöp Şutu Sistemlerini ön planda tutacağız.

Yapı Fuarı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sektör profesyonelleri neden Yapı Fuarı’nı ziyaret etmeli?
Gelişen inşaat sektöründe, alışılagelmişin dışında dünyayı ve teknolojiyi takip eden, sektörden haberdar olarak yeni standartları ve çözümleri kullanan bir alan oluşmakta. Bununda en verimli ortak buluşması Yapı Fuarı’dır.
 
Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde yapı sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?
 
Ülkemiz artık teknolojik çözümleri satın alan değil üreten, geliştiren ve hatta icat eden konumundadır. Bu da kilit noktadaki ürünlerini, dünyaya tanıtmada reklamın ne denli önemli olduğunu bize öğretmeye başladı. Sonuç olarak dünyada varlığımızı kanıtladığımız alanlarda marka ürünlerimizin ismini akılda kalıcı hale getirmeliyiz. Aynı zamanda global dünyada sürdürülebilir enerji kaynakları, hayatın her alanında olduğu gibi yapı sektöründe de kendini hissettirir hale geldi. Firma olarak bu alandaki ihtiyaçları önceden görerek imalat ve ar-ge çözümlerimizi bu alanda geliştirmeye başladık.
 
Siz de Yapı Fuarı ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef pazarlarınıza taşıyın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri