Yapı Fuarı İstanbul’un Hosted Buyer Programı, yatırım getirinizi nasıl artırabilir?


Her yıl 80.000’in üzerinde ziyaretçi ağırlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sunduğu yeni iş birliği imkanlarıyla yapı sektörünün en önemli platformudur.

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’un Hosted Buyer Programı, yatırım getirinizi nasıl artırabilir? 

Her yıl 80.000’in üzerinde ziyaretçi ağırlayan Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sunduğu yeni iş birliği imkanlarıyla yapı sektörünün en önemli platformudur. 

Fuarın ziyaretçi profili alıcılardan, karar vericilerden, sektör profesyonellerinden, mimarlardan yani iş yapmak için tam da ihtiyacınız olan kitleden oluşuyor. 

Fuarı daha da verimli kılan Hosted Buyer Programı, katılımcı üretici ve tedarikçileri Kendin Yap (DIY) zincirlerinden gelen 500’ün üzerinde profesyonel alıcıyla, inşaat şirketleriyle, mimarlarla ve müteahhitlerle buluşturuyor. Türkiye, Almanya, İran, Katar, Irak, BK, İsrail, Cezayir, Gürcistan, Türkmenistan ve Suudi Arabistan gibi birçok farklı pazardan alıcılar bu programa davet ediliyor.  

Müşterilerine yeni fırsatlar sunmak ve katılımcılarla B2B toplantılar düzenlemek isteyen yüksek profilli alıcılar her yıl Hosted Buyer Programı’na katılıyor.

Hosted Buyer Programı, işinizi büyütmek ve profesyonel alıcılar ile iletişime geçmek adına eşsiz bir fırsat.

Programa katılarak:

  • Yeni bağlantılar ve ortaklıklar kurabilir,
  • Fuar boyunca ortalama 60 B2B toplantı yapabilir,
  • Alıcıların profillerini incelemek, randevu ayarlamak ve pazarlama materyallerinizi yüklemek için ITE Connect uygulamasını kullanabilir, 
  • Toplantılarınız için özel olarak tahsis edilmiş B2B Alanından faydalanabilirsiniz.

Programa nasıl katılabilirsiniz?

Hosted Buyer Programı’na katılmak için tek yapmanız gereken Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul’da standınızı ayırtmak. Rezervasyonunuzu yaptıktan sonra Hosted Buyer Programına katılmanız için gereken bilgileri size ileteceğiz.

500’den fazla hedef alıcıyla buluşma fırsatından siz de faydalanmak ister misiniz?

Stand rezervasyonunuzu hemen yapın

Geri