Fuarın Başlamasına 1 Hafta Kaldı


Küresel inşaat sektörü, 18-22 Haziran tarihleri arasında Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul 2019’da buluşuyor.

Türkiye’nin ve bölgenin yüksek kaliteli yapı malzemeleri ve teknolojileri üreticileri ve tedarikçileri en yeni ürünlerini tanıtmak için Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’u tercih ediyor.

Aydınlatmadan peyzaja, inşaat makinelerinden çimentoya, işinizin için gerekli tüm ürünler önümüzdeki hafta Yapı Fuarı’nda olacak. 

Geniş malzeme, teknoloji ve hizmet yelpazesinin yanı sıra fuar, heyecan verici ve dopdolu iş geliştirme etkinliklerine de ev sahipliği yapacak.

Fuarın her günü için beş farklı temada gerçekleşecek olan etkinlikler; yeni ürün ve teknolojiler, katılımcıların yenilikçi ürün ve hizmetleri, sektörün gelişiminde başarının işaretleri, pazar trendleri, eğitim ve gelişim olanakları ve çok daha fazlasına ışık tutacak. 
 
Etkinliklerin bazılarına göz atın:
  • Yapı Mimari Ustalık Sınıfları -  öncü mimarlar, mühendisler ve tasarımcılar ile sohbetlerin dahil olduğu farklı ilgi alanlarına sahip ziyaretçilere yönelik interaktif turlar gerçekleşecek.    
  • Yapı Robot Zone – robotlarla inşaat temasını keşfetmek için oluşturulan alanda ziyaretçiler, robotumuz Turuncu’nun kendi mekanını üretmesini izleyebilecek.
  • Yapı VR Home – VR+ ile ziyaretçilere Mars’taki rüya evlerini keşfetme olanağı sunacak.
Tüm programa ulaşmak için tıklayın.

Hala davetiyenizi almadınız mı?

Sizi bekleyen iş olanaklarını keşfetmek ve etkinlikleri kaçırmamak için ücretsiz davetiyenizi bugün alın.
Onlıne Davetiye
Geri