Fales Akustik Çözümler neden Yapı Fuarı’nı tercih ediyor?


Yaşam ve ofis alanlarına yenilikçi akustik çözümler getiren Fales Akustik, 43. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul için şimdiden standını ayırttı.Bölgedeki en geniş ürün yelpazesine hizmet veren Yapı Fuarı, Türk yapı sektörünün dünyaya açılan kapısı olarak biliniyor. Fales Akustik Çözümler de fuarın sunduğu ihracat fırsatlarını değerlendirmek için bu yıl yerini alan firmalardan biri. Yapı Fuarı’na ilk katılımı olan Fales Akustik Çözümler’in işlerini büyütmek için neden Yapı Fuarı’nı tercih ettiğini şirketin Marka Yöneticisi Gülden Şenolan’dan dinleyin:  
 
Yapı Fuarı’na katılma/ tercih etme sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
Yapı Fuarı her geçen gün büyüyen ve akılda kalıcılığıyla kendini hatırlatan bir yapı ve aynı zamanda ulusal ve uluslararası alanda da oldukça güvenilir bir düzen. Türk yapı sektörünü uluslararası alanda da temsil ederken sektöre sağladığı faydaları oldukça fazla. Bu sebeple biz her sene bu fuarda olmayı, bu fuarda ziyaretçilerimizle buluşmayı hedefliyoruz. Gelecek zamanlarda da yine ürünlerimizi alıcılarla Yapı Fuarı’nda buluşturmaya devam edeceğiz.

Fuarda hangi ürünlerinizi öne çıkaracaksınız/tanıtacaksınız?
Fuarı bir lansman olarak düşünüyoruz ve bu sebeple bünyemize yeni kattığımız %100 çevre dostu yeni ürünlerimizi tanıtmak önceliğimiz. Farklı konumlarda kullanılan ürünlerimizi sade bir şekilde göstererek fuarda gürültüden uzak bir alan oluşturacağız.

Yapı Fuarı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sektör profesyonelleri neden Yapı Fuarı’nı ziyaret etmeli?
Katılım sebeplerimizde bahsettiğimiz gibi Yapı Fuarı için yapı sektörünün kalbi denebilir ve bu ulaşılabilirlik anlamında da oldukça verimli geçebilecek bir süreç. Sadece Türkiye pazarında değil uluslararası anlamda da kendinizi, markanızı gösterebileceğiniz ve hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlayabilecek bir etkinlik.
 
Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde yapı sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?
 
Global bazlı yaşadığımız pandemi süreci her sektörü olumsuz yönde etkilemiş olsa da, yapı sektörünün bu olumsuz etkilerden etkilenmediğini düşünüyoruz. Bu süreç ile beraber projeler ve proje sonuçlandırma eski hızında olmasa da değişimin öncülüğünde devam etti ve sektör ne kadar ürün ve iş gücü odaklı olsa da dijitalleşme sürecine geçiş ile pandemi sürecini daha kolay atlattı diyebiliriz.

Siz de Yapı Fuarı ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hedef pazarlarınıza taşıyın. Katılım seçeneklerinizi görüşmek için bugün bize ulaşın.
STANT REZERVASYONU
Geri