Asteknik Mühendislik neden Yapı Fuarı’nı tercih ediyor?


Türk yapı sektörünün dünyaya açılan kapısı Yapı Fuarı için son hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.Yerel ve uluslararası kaliteli yapı malzemesi üreticileri sektöre yön veren yenilikçi ürün ve hizmetlerini tanıtmak için her yıl Yapı Fuarı’nı tercih ediyor. Bu firmalardan biri olan Asteknik Mühendislik ile fuara katılma sebepleri ve neden Yapı Fuarı’nı tercih ettikleri hakkında sohbet ettik.
 
Yapı Fuarı’na katılma/ tercih etme sebeplerinizden kısaca bahseder misiniz?
Yapı Fuarı, yapı sektörünü buluşturan en önemli fuar. Yurt içinden ve yurt dışından gelen ziyaretçiler ile direkt olarak iletişim sağlama ve teknik ağırlıklı ürünlerimizi bire bir anlatma imkanı buluyoruz. Aynı zamanda ziyaretçilerimizin ihtiyaç ve taleplerini bire bir görüşmelerle detaylı olarak alabiliyoruz. Yeni ürünlerimizi de sektöre tanıtırken, marka bilinirliğimizi de arttırıyoruz.
 
Fuarda hangi ürünlerinizi öne çıkaracaksınız/tanıtacaksınız?
Fuarda, ürün gruplarımız farklı detaylar için çözüm sağladığından geniş bir ürün yelpazesi tanıtacağız. Asprofil dilatasyon sistemleri, asdekor dekorasyon profilleri, asmat paspas sistemleri, asband duvar & köşe koruma çözümleri, alçıpan profilleri, yalıtım baskı profilleri, bütil yalıtım bantları ve kaydırmazlık bantları fuarda tanıtacağımız ürünlerimiz.
 
Yapı Fuarı hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Sektör profesyonelleri neden Yapı Fuarı’nı ziyaret etmeli?
Yapı Fuarı, sektördeki gelişmeleri takip etmek, yeni ürün ve markaları tanımak ve iş fırsatları oluşturmak için çok uygun bir platform. Sektör profesyonelleri fuarı ziyaret ederek sektördeki gelişmeleri ve yenilikleri takip ederken firmalarla bire bir görüşerek işlerine olumlu katkı sağlayacak yeni iş ortaklıkları oluşturabilirler.
 
Türkiye başta olmak üzere dünya genelinde yapı sektörü hakkındaki değerlendirmeleriniz, yorumlarınız ve öngörüleriniz nelerdir?
Yapı sektörü Türkiye’de lokomotif bir sektör. İstihdam yaratması, inovatif ürün ve sistemlerle katma değer sağlaması açısından Türk ekonomisinde çok önemli bir yere sahip. Türkiye’nin genç ve dinamik yapısı, deprem riskleri ve yurtdışı fırsatlar göz önüne alındığında yapı sektörünün gelişmeye devam edeceğini öngörüyoruz. Pandemi süreci tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de ekonomiyi etkilemekte, ancak bu durağanlıktan kurtulmak da yapı sektörünün gelişmesiyle mümkün. Türkiye, yapı sektöründeki bilgi birikimi, yetişmiş insan gücü, üretim kapasite ve kalitesiyle dünya genelinde de önemli fırsatlara sahip. Asteknik olarak kaliteli ve inovatif ürünlerimizle Yapı Fuarı ve benzer organizasyonlara katılarak iş fırsatlarını değerlendirmek istiyoruz.

43. Yapı Fuarı için geri sayım başladı. Yapı sektöründeki en yenilikçi ürünleri görmek ve ağınızı büyütmek için ücretsiz online davetiyenizi bugün alın.
ONLINE DAVETİYE
Geri