Yapı Fuarı– Turkeybuild İstanbul 2018’e katılmanız için 5 sebep


Türkiye ve Avrasya Bölgesindeki yapı sektörü temsilcileri, 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2018’de bir araya gelecek.

Türkiye ve Avrasya Bölgesindeki yapı sektörü temsilcileri, 8-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2018’de bir araya gelecek.
Yapı Fuarı– Turkeybuild İstanbul 2018’e katılmanız için 5 sebep
Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, sektör profesyonelleri için sayısız fırsat sunuyor. Geçen sene fuarı ziyaret edenlerin %96’sı fuara yeniden geleceklerini söyledi; onlara katılmanız için beş neden:

1. En yeni ürün ve malzeme gelişmelerini keşfedebilirsiniz

Yapı sektöründe rekabet üstünlüğünü sağlamak adına şirketiniz için en yeni ürün ve hizmetleri keşfetmeniz oldukça önemli; 1000’e yakın katılımcının binlerce marka ve ürünün tanıtımını yapacağı Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul bunun için ideal bir platform oluşturuyor.

2. Meslektaşlarınızla buluşabilirsiniz

Tüm sektör orada olacağından Yapı – Turkeybuild İstanbul 2018’e gelerek, dünyanın dört bir yanından sektör temsilcileri ile iletişime geçebilir, fikir alışverişi yapabilirsiniz. Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’da tedarikçileriniz ve sektör liderleriyle buluşarak iş ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

3. Yeni satıcı ve tedarikçiler buluşabilirsiniz

Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul’a gelerek, yapı ve inşaat malzeme ve teknolojileri alanında binlerce üretici ve tedarikçi firma keşfedebilir, onlarla doğrudan iletişime geçme fırsatı bulabilirsiniz. Yaklaşık 85.000 km2’lik geniş bir alanda yüzlerce sektör oyuncusu bir araya gelecek ve yeni iş ortaklıklarına açık olacaklar. Şirketlerin yeni gelişim ve ortaklık fırsatlarını yüz yüze keşfedin.

4. Ürün tanıtımlarını canlı canlı izleyebilirsiniz

Fuar boyunca gerçekleştirilecek tanıtımlar sayesinde en yeni teknoloji ve malzemeleri hakkında bilgi sahibi olabilir, tedarikçilerle etkileşime geçme fırsatı yakalayabilirsiniz.

5. İş programı etkinliklerine katılarak sektöre dair birinci sınıf bilgiler edinebilirsiniz

Dünyanın dört bir yanından sektör liderlerinin uzmanlıklarını ve ilham verici çalışmalarını paylaşacakları ve sektördeki mevcut sorunları ele alacakları İş Geliştirme Platformu Etkinliklerinekatılarak sektöre dair birinci sınıf bilgiler edinebilirsiniz.

Beş günlük program boyunca düzenlenecek 30’dan fazla etkinlikte 70’den fazla ünlü sektör temsilcisi konuşacak. Yeni teknolojiler, veri madenciliği, enerji kullanımı ve iş geliştirme gibi konuları kapsayacak program, sizi ve işletmenizi destekleyecek en yeni trendlerden haberdar olmanızı sağlayacak.

Yapı – Turkeybuild Istanbul 2018’den yeni fikirler ve iş bağlantılarıyla döneceksiniz.

 

Geri