Neden Katılmalısınız?

Davetli Satın Almacı Röportajları

 



YAPI FUARI - TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.


1978'den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli "Yapı Fuarı" olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır. 

Bu nitelikleriyle Yapı Fuarı - Turkeybuild, markanızı büyütmek ve çevrenizi genişleterek Türkiye'de iş yapmak için en etkili platformdur. Yapacağınız yatırımın ve ayıracağınız zamanın karşılığını fazlasıyla alacağınız bu fuarda sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

 43. Yapı Fuarı Turkeybuild Istanbul Tanıtım Filmi...

  
KATILIMCI YORUMLARI
GYODER olarak, fuarların katılımcılara yeni iş fırsatları ve bağlantılar sağlaması açısından iş dünyasında ne kadar önemli bir yer tuttuğu yaşadığımız pandemi sürecinde daha net anlaşıldı. Dolayısıyla YAPI Fuarı’nı ulusal ve uluslararası pazarlarla iletişim kurduğumuz önemli bir platform olarak görmeye devam edeceğiz.
Mehmet Kalyoncu GYODER Yönetim Kurulu Başkanı
Fuarda bir buçuk yıllık aradan sonra göz temasıyla paydaşlarımızla bir arada olmak bizi çok mutlu etti. Ayrıca ummadığımız müşterilerle görüşme şansı yakaladık. Organizasyonun maksimum Covid-19 önlemleriyle yapıldığını görmek bizim için iyi oldu, çok memnunuz.
Gamze Ceylan Erdemir KMC GROUP
Şirketler ve sektörden birçok insanla tanışmak için fuara katıldık. Organizasyon çok başarılıydı, burada birçok şirketle irtibat kurma şansı yakaladık. Kamerun ve Türkiye arasındaki ticareti geliştirmeye oldukça ilgili olan birçok insanla tanışmış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Gelecek yıl da burada olmayı dört gözle bekliyoruz.
Pierre Toudjip Kouamo Cameroon Projects SARL
Doğrama (Kapı ve Pencere) ve Cephe Sistemleri sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve ihracatınızı arttırmak istiyorsanız tıklayın.

Yalıtım ve Yapı Kimyasalları sektöründe faaliyet gösteriyorsanız ve ihracatınızı arttırmak istiyorsanız tıklayın.

İç Yapı alanında faaliyet gösteriyorsanız ve ihracatınızı arttırmak istiyorsanız tıklayın.​​

Kaba Yapı alanında faaliyet gösteriyorsanız ve ihracatınızı arttırmak istiyorsanız tıklayın.